Yönetim Kurulu Başkanı Tanoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Gazetecilerle Bir Araya Geldi

Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri gazetecilerle bir araya gelerek yaptıkları ve yapacakları çalışmaları anlattı.

2 Ekim 2022 tarihinde yapılan Oda organ seçimlerinde yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Ahmet Tanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, gazetecilerle kahvaltıda bir araya geldi. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, Odamızın yaptığı ve yapacağı çalışmaları anlattı.

Tanoğlu açıklamasında, “Yaklaşık 4,5 yıl evvel bu göreve gelmiştik. 4,5 yıl süresince imkanlar dahilinde elimizden geldiği kadar faydalı işler yapmaya gayret ettik. Yaptığımız projeler henüz bitmediği için tekrardan aday olmak zorunda kaldık. İnşallah bir 4 yıl daha görev yaparak layıkıyla, anlımızın akıyla bizden sonra ki gelecek arkadaşlarımıza görevi teslim etmenin hesabını yapıyoruz. Bu görev süremizde de memleketimize hayırlı işler yapacağımıza inanıyoruz ve inşallah elimizde ki tüm imkanlarla memleketimize faydalı işler yapmaya gayret edeceğiz. Katılımınız için herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.