Vakıf Katılım Bankası ile Odamız Arasında Protokol İmzalandı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası ile Vakıf Katılım Bankası Erzincan Şube Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Erzincan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu ile Vakıf Katılım Erzincan Şube Müdürü Nurettin Önay tarafından imzalanan işbirliği protokolü kapsamında; Erzincan TSO üyesi firmalara belirlenen özel koşullarda, finansmana erişimin kolaylaştırılması ile banka tarafından sağlanan diğer avantajlı ürün ve hizmetlerde kolaylıklar sağlanacak. Ayrıca Erzincan TSO üyeleri, nakdi ve gayri nakdi kredilerde bankanın sağlayacağı avantajlardan faydalanabilecekler.

Protokol imza töreninde konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, bankaların sosyo-ekonomik hayatın motivasyonu noktasında kentler için önemli kurumlar olduğunu ifade etti.

Tanoğlu şu ifadeleri kullandı: “Yaşadığımız süreçte finansmana erişim ile avantajlı ürün ve hizmetlerden üyelerimizin daha fazla yararlanması en büyük temennimizdir. Başta kamu bankaları olmak üzere tüm banka yetkililerine büyük işler düşmektedir. İlimizde bu ve benzeri yapılacak protokollerin sayısını artırmamız çok önemlidir.”

Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu ve Vakıf Katılım Bankası Şube Müdürü Nurettin Önay, imzalanan işbirliği protokolünün hayırlı olmasını diledi.