Seçim Sonrası İlk Meclis Toplantısı Yapıldı

2 Ekim 2022 tarihinde yapılan Oda organ seçimlerinden sonra Odamızın ilk Meclis Toplantısı yapıldı. Odamız konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya, 2 Ekim 2022’de yapılan Oda organ seçimlerini kazanan 34 meclis üyesi katıldı.

Meclis Toplantısına, önceki dönem Meclis Başkanı Nejdet Akpınar başkanlık yaptı. Toplantıda, Meclis Üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen seçim ile Meclis Başkanı, Meclis Başkan Yardımcıları ve Meclis Katip Üyesi belirlendi.

Gerçekleştirilen seçimde, Meclis Başkanlığına Mehmet Ali Aksu, Meclis Başkan Yardımcılıklarına Nejdet Akpınar ve Ali Rıza Evirgen, Meclis Katip Üyeliğine ise Selver Ciminli seçildiler.

Seçimlerin ardından konuşma yapan Meclis Başkanı Mehmet Ali Aksu, “Uzun ve yorucu bir seçim sürecini geride bıraktık. Önce Meslek Komitesi Üyelerimizin sonrada, Meclis Üyelerimizin takdiriyle önümüzdeki 4 yıl için Odamıza, üyelerimize ve Erzincan’ımıza hizmet etme görevini tekrar üstlendik. Tüm üyelerimize verdikleri destek, duydukları güven dolayısıyla teşekkür ediyorum.” dedi.