Hatıra Ormanına Fidan Dikimi Yapıldı

Milli Ağaçlandırma günü dolayısıyla Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, Meclis Başkanı Mehmet Ali Aksu, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri tarafından Erzincan Organize Sanayi Bölgesinde yer alan, Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Hatıra Ormanı’na yeni fidanlar dikildi. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, “Her üyemiz için 1 fidan sloganıyla oluşturduğumuz hatıra ormanımıza Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis üyelerimizle birlikte yeni fidanlarımızı diktik. Gelecek nesillerimize hep birlikte nefes olacağız.” dedi.

Meclis Başkanı Mehmet Ali Aksu açıklamasında “Fidan dikim etkinliğimize katılan tüm Meclis Üyesi arkadaşlara, Organize Sanayi Bölgesi Mütevelli Heyetine, Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Tanoğlu’na teşekkür ediyorum. Güzel bir hizmet yapıyoruz burada. Ağaç dikmenin hem sevabı hem de faydası olduğunu söylüyorum ve herkesi ağaç dikmeye davet ediyorum.” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu konuşmasında “Oksijen ve yeşillik olsun diye daha evvel Erzincan Ticaret ve Sanayi Odasına tahsis edilen hatıra ormanı yerinde ağaçların kuruduğunu gördük. Kuruyan ağaçların yerine yeni fidanlar diktik. Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında diktiğimiz fidanlar hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı.