10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Münasebetiyle Program Düzenlendi

Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, Meclis Başkanı Nejdet Akpınar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensuplarıyla bir araya geldi. Düzenlenen davete, Türkiye Yazarlar Birliği Erzincan Temsilcisi Halil İbrahim Özdemir, Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Koşan ve basın mensupları katıldı.

Davette konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, “Erzincan’ın nabzını tutan basın mensuplarını mesleklerini yerine getirmek için yaptıkları özveri ve fedakarlıktan dolayı tebrik ederim. Basınımızın güzide temsilcilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum. Davetimize icabet ettiğiniz için de ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

Tanoğlu konuşmasının devamında, 2021 yılında Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası’nın gerçekleştirdiği ve devam eden çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Konuşmasının devamında Tanoğlu, “yaklaşık 3,5 yıldır Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütüyorum. Görevini yürüttüğüm bu yıllar içerisinde yapmış olduğumuz faaliyetlerle ilgili bilgileri sizlere slayt şeklinde sunduk. Şuan ki tek hedefimiz görevimizi bitirinceye kadar iyi bir hizmet vermek ve yeni hizmet binamızı da hizmete açıp bizden sonra gelenlere iyi bir Ticaret ve Sanayi Odası devretmek.” diye konuştu.