Odamız Organ Seçimleri Tamamlandı

14 Nisan 2018 Cumartesi günü gerçekleştirilen Odamız organ seçimleri, bugün yapılan Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri, Disiplin Kurulu, Genel Kurul Delegeleri, Meclis Başkanı, Meclis Başkan Yardımcıları, Katip Üye seçimleri ve Hesap İnceleme Komisyonu seçimi ile tamamlanmış oldu. İlk meclisimiz, en yaşlı üye sıfatıyla Hüseyin Akpınar başkanlığında toplandı.

Yapılan seçimlerde Yönetim Kurulu Başkanlığına Ahmet Tanoğlu seçilirken, Yönetim Kurulu Üyeliğine Hüseyin Aksakallı, Osman Nuri Yıldız, Mehmet Ali Aksu, Alaattin Tuncay, Nurettin Tekin, Ali Polat, Sinan Şengül ve Ömer Akbaş seçildiler.

Meclis Başkanı olarak Hüseyin Aslan, Meclis Başkan Yardımcıları olarak Abdulkadir Özkirişçi ve Uğur Eraslan, Katip Üye olarak ise Selver Ciminli seçildi.

Genel Kurul Delegeliği üyeliğine Erhan Öztürk ve Murat Tan seçildiler.

Disiplin Kurulu Üyeliğine, Halit Demirtaş, Dursun Hira, Mustafa Genç, Savaş Yalçın, Salih Aksun ve İsak Akbina seçildiler.

Hesap İnceleme Komisyonu Başkanı olarak ise Nejdet Akpınar, komisyon üyeleri olarak ise Eyüp Ömer Özyiğit ve Yunus Çalı seçildiler.

X