Bauma China 2016 Fuarı

duyuru

Sayın Üyemiz,

TOBB’dan Odamıza iletilen yazıda;

Çin Halk Cumhuriyeti’nin Şanghay şehrinde iki yılda bir gerçekleştirilen BAUMA CHINA 2016 Fuarı’nın 22-25 Kasım 2016 tarihleri arasında düzenleneceği ve Türkiye milli katılım organizasyonunun bu yıl ikinci kez İstanbul Ticaret Odası tarafından gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Yazıda devamla, BAUMA CHINA 2016 Fuarı’nın Asya’da gerçekleştirilen dünyanın en büyük ve en önemli iş, inşaat makineleri, madencilik, beton sanayisi ve inşaat teknolojileri fuarı olarak nitelendirilmekte olduğu, 2014 yılındaki BAUMA CHINA fuarının 42 ülkeden 3098 firmanın katılımı ile 300.000 m2’de gerçekleştirildiği ve 148 ülkeden 190.000 kişi tarafından ziyaret edildiği ifade edilmektedir.

Söz konusu fuar için katılım bedeli 650 Euro/m2 olarak belirlenmiş olup, fuara minimum 12m2 ile kanlım sağlanabileceği bildirilmektedir. Belirtilen bedele, stant inşaatı, elektrik bağlamışı, aydınlatma ve temel dekorasyon malzemeleri, nakliye, gümrükleme ve sigorta işlemleri, Türkiye pavyonunun fuar alanında tanıtımı, Türkiye broşüründe firma bilgilerinin yer alması, ofis iletişim araçları, ikram hizmetleri, stant büyüklüğü ile oranülı ücretsiz fuar giriş kartı dâhil olmak üzere tüm ana hizmetlerin dahil olduğu ifade edilmektedir

Fuarın devlet desteği kapsamında olacağı ve paket fiyat üzerinden yapılacak %70 oranında devlet desteğine ilişkin işlemlerin takibinin İstanbul Ticaret Odası tarafından yürütüleceği kaydedilmektedir. Etkinliğe ilişkin broşür, katılım formu ve detaylı bilgi TOBB web sitesinin (www.tobb.org.tr) “Hizmetler/Uluslararası İş İmkânlan-Ülke Duyuruları-Çin” bölümünde yer almaktadır.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla

X