Erzincan TSO Başkanı Süleyman Sarak’ın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

IMG_3073_800x533Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Sarak, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı” dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Sarak mesajında; 

“Bilgi çağı olarak nitelendirilen çağımızda, ülke kalkınmasını sağlayacak olan gençlerimizin, modern çağın gereklerine uygun olarak yetiştirilmesi için, bugünün yetişkinlerine düşen görev ve sorumlulukların bilincindeyiz. Milletimiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hiçbir fedakârlıktan kaçınmayarak birlik, beraberlik ve hoşgörü içerisinde geleceğe sağlam adımlarla yürümeye devam edeceğine yürekten inanıyorum. Ülkemizin geleceğinin daha müreffeh olabilmesi için en büyük zenginliğimiz olan gençlerimizin en donanımlı şekilde kendilerini yetiştirmesi, koşarcasına ileriye yönelmeleri gerekmektedir.

Bu anlamlı günü Gazi Mustafa Kemal Atatürk, gençlerimize bayram olarak armağan etmiştir. Çünkü gençlerimiz ülkemizin geleceğidir. Onların milli, manevi ve insani değerlere sahip olarak yetiştirilmesi, ülkemizin geleceği açısından çok önemlidir. Türkiye Cumhuriyeti; vatanı, milleti ve güçlü Türkiye’yi koruma ve devam ettirme ruhunu asla kaybetmeyecek olan Türk gençliğinin, üstün gayret ve başarıları ile sonsuza kadar var olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Aziz Şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum” dedi.

X