Erzincan Emitt’de görücüye çıktı

IMG-20160128-WA0019_800x600 Dünyanın en büyük ilk beş turizm fuarı arasında gösterilen EMITT İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere açtı. Fuarda Erzincan Valiliği bünyesinde Erzincan TSO’da Erzincan’ın kültür ve turizm değerlerinin yanı sıra yöresel ürünleriylede yerini aldı.
Erzincan TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ömer Akbaş, Hayati Gürkan, Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Ölmeztürk ve Erzincan Organize Sanayi Bölge Müdürü Resul Yeşilbaş’ında katıldığı Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı – EMITT, 2016 yılında 28 – 31 Ocak 2016 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi‘nde 4 gün süreyle ziyaretçilere açık olacak. 70 bin m2’lik 11 salonunda gerçekleşecek fuarda; Ülke pavilyonları, Türkiye’nin Tatil Destinasyonları, Kış ve Outdoor Turizmi Destinasyonları, Oteller ve Turizm Merkezleri, Tur operatörleri, acentalar ve oteller katılımcı olarak yer alacak ve fuar ziyaretçilerine tanıtacaklar.
Erzincan’ın Ergan dağı, yamaç paraşütü, rafting, Kemah, Kemaliye başta olmak üzere turizm potansiyeli yüksek olan ilçeleri ve yöresel ürünleri, Erzincan Tulum peyniri, Erzincan bakırı, Erzincan tava leblebisi, Erzincan sodası’da Türkiye’ye ve tüm dünyaya tanıtılacak. EMITT Turizm Fuarı’na 80 ülkeden toplamda 4.500 kurum, kuruluş ve beldenin katılması hedefleniyor. Fuar ziyaretçileri bu katılım çeşitliliğiyle 2016 yılı tatil planlarını gerçekleştirme ve yeni destinasyonları yakından tanıma imkanı yakalayacaklar.

X